Pradžia » Pamečiau piniginę DE

Pamečiau piniginę DE

Įvykis, kuris manęs jau nebestebina. Trečias kartas per pusantrų metų. Šis buvo įsimintiniausias.

Pamečiau prieš tris dienas, paskutinį kartą pamenu, kad ją turėjau, kai mokėjau už prekes parduotuvėje REWE.

Šiandien vėl lankiausi parduotuvėje (kadangi su patirtim tai visų grynųjų piniginėje nelaikau, kuo atsiskaityti turiu). Kasoje dar svarsčiau ar klausti vienos iš trijų pardavėjų ,,gal radote piniginę”?

Visgi išdrįsau ir savo laužyta vokiečių kalba paklausiau. Pardavėja susistabdė salės darbuotoją, o ši nuėjo į administraciją pažiūrėt.

Grįžta su kaire ranka už nugaros. Aš ramus, panašu, kad piniginę atgausiu, bet jokių emocijų, neskubu. Šitam taške tikimybė, kad atgausiu piniginę over 90%.

Salės darbuotoja klausia manęs: ar tavo piniginėje yra merginos nuotrauka?

Šitam taške tikimybė, kad atgausiu piniginę over 95%, nes į pastarąjį klausimą atsakiau teigiamai. Jos paskirtą užduotį, apibūdinti kaip atrodo mergina nuotraukoje, vykdau su didėjančiu džiaugsmu ir lengva šypsena.

Man pasakius nicht blonde salės darbuotoja, kiek sutrinka ir ištraukia piniginę iš už nugaros. Paaiškėja, kad tos piniginės savininko mergina blondinė. Netrūksta toje parduotuvėje pamestų piniginių.

Taip, ji ne mano. Pakraipom galvom ir išsiskirstom.

Laukiu prie raudono šviesoforo, kalbu telefonu su ta ,,neblondine”, bet mane pasiveja salės darbuotoja (beje, ji su karvės kostiumu for whatever reason) ir iškart rodo kitą piniginę. Šioji jau mano. Koks nuostabus įvykis! Buvau pergyvenęs visas gyvenimo stadijas. Apkabinau tą karvę iš dėkingumo.

Kortelių tyčia galutinai neblokavau (tik užfreeze’inau per Revolut ir N26 apps’us, puiki funkcija) , naujų dar neužsakinėjau, nes kaip jau minėjau – turiu patirties, žinojau, kad piniginės grįžta.

Dargi šita atgauta piniginė buvo 100% pilna. Abi Lietuvoje pamestas taip pat atgavau, su dokumentais, bet be grynųjų.

And that’s that.

1 thought on “Pamečiau piniginę DE”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *