Pradžia » 2022 m. II ketvirčio investicijų ir dar šio to apžvalga

2022 m. II ketvirčio investicijų ir dar šio to apžvalga

Nusipirkau porą paveikslų iš Amazon, labai jais džiaugiuosi:

Dar šits tas iš Amazon:

Investicijose pirkau tą patį, ką ir iki šiol. IWDA ir EIMI ETF’s, kažkiek Bitcoin, Ethereum, lašelį Solana. Buvau Vienoje, buvau Ciūriche, buvau kažkokiam Schloss’e (pilyje) prie Bonos. Buvau dar kelintą kartą Kelne ir Miunsteryje. Išbandžiau nakvojimą hosteliuose, dabar klausiu savęs, kodėl seniau apie tai nemąsčiau. Su miego akiniais ir ausų kamštukais nieko nepajauti. Garantuotai dar kažkur buvau, bet čia jau Google’o reiktų klaust, kas mėnesį siunčiančio neprašytas ataskaitas, kiek miestų aplankyta, kiek kilometrų nukeliauta. Žaidžiu Assassin’s Creed Origins, žiuriu ,,The Boys” ir moterų Europos futbolo čempionatą ir skaitau ,,How to be a neurologist”. Paskaičius, ką parašiau viskas atrodo labai puiku. Taip nėra, bet gyventi galima.

Kuris laikas lankau sort of tailandietišką boksą, buvau su jaunimu stovykloj. Manau, kad jaunimas tiek fiziniais pajėgumais, tiek agresija nusileidžia jaunimui iš, pavadinkim, ,,mano laikų” (circa 2000-2015m). Visgi mano imtis maža, nuomonės įsikandęs nesilaikau. Prieš veiksmus Ukrainoje vokiečių filosofas R. D. Prechtas išsakė įdomią mintį, kuri skambėjo daugmaž taip: ,,Man darosi ramiau, kai matau vokiečių jaunimą – iš jų šaltakraujiški kariai nesigautų.”. Panašu, kad atsigręžti reiktų į rytų jaunimą.

Šveicarijoje, išgremžto kalno viduje

Kaip išmokau mokyklos laikais piratauti, taip piratauju ir toliau. Šito neatsikratau. Gali ištraukti žmogų iš kaimo, bet kaimo iš žmogaus neištrauksi. Yra ir čia, Vokietijoje jų filmai.in atitikmuo, tad naujausius filmus žiūriu toliau kiek telpa.

Pavyko pasidaryti Steuererklärung (deklaruoti mokesčius) už 2020 m. Tiksliau už mane tai padarė Steuerberater (ale mokesčių konsultantas). Gavau iš valstybės 2000 Eur, konsultanto paslaugos kainavo apie 300 Eur. 2020 metais dirbau DE mažiau nei 3 mėn. Neįsivaizduoju už ką tie 2000 Eur.

Paskutinių 3 mėn. pajamos: 12 575 € Paskutinių 3 mėn. išlaidos: 7 696 € Paskutinių 3 mėn. savings rate: 38,8 %

Viso investuota: 35 097€ (+2868 € nuo kovo pab.)

Vertė: 39 167 € (-1614 € nuo kovo pab.) Blogiausias visų laikų ir iš viso trečias nuostolingas ketvirtis nuo 2019 m.

3 thoughts on “2022 m. II ketvirčio investicijų ir dar šio to apžvalga”

  1. Smagu skaityti ne sausą, gyvenimo detalėmis papildytą, ketvirčio apžvalgą. Dėl ageresijos pastebiu panašią tendenciją Švedijoje, bet ne tik jaunimo, o ir suaugusiujų vyrų tarpe. Mačizmo kultūra traukiasi, dėl ko labai džiaugiuosi.
    Kokie planai dėl kripto? Planuoji po truputį investuoti toliau?

  2. Agresijos pakanka pas rusus, va todėl Europa dabar lyg senovės Roma – išlepusi, duonos ir žaidimų. Barbarams ir stengtis nereikėjo. Mes esame barbarų palikuonys? Drakonas mirė, šlovė drakonui. Mes kiti lepūnėliai…
    Prisipažinsiu. Piratauju ir aš, kadangi laisvai tik rusų kalbą moku be gimtosios, o ir registruotis net nereikia rusiškuose, viskas visiškai nemokamai rutor fasttorent ir kitokie.
    Sėkmės Jums. Mažai kas berašo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *